Produktet tona

Fabrika e Produkteve të Paketimit Shenzhen Fudaxiang e themeluar nga viti 2009, e cila i përmbahet qëllimit të "përpjekjes për interesat e klientëve dhe punonjësve".

kush jemi ne

Fabrika e Produkteve të Paketimit Shenzhen Fudaxiang e themeluar nga viti 2009, e cila i përmbahet qëllimit të "përpjekjes për interesat e klientëve dhe punonjësve".Gjatë rrugës, ne kemi fituar mbështetjen e shumë klientëve me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbime të përsosura.Sigurisht, ne nuk do të ndalemi dhe do të vazhdojmë të lëvizim!

 • kush jemi ne (1)
 • kush jemi ne (2)
 • kush jemi ne (3)
 • kush jemi ne (4)
 • kush jemi ne (5)
 • kush jemi ne (6)
 • kush jemi ne (7)
 • kush jemi ne (8)

Markat tona partnere

pse na zgjodhet ne

Për të arritur rezultate më të mira, drejtuesit dhe teknikët tanë nuk ndalojnë kurrë së studiuari trendin e tregut, inovacionin e teknologjisë dhe përditësimin e Cilësimeve për prodhimin e paketimeve më të njohura në përputhje me estetikën e tregut.

 • Teknologji lider

  Teknologji lider

  Pajisjet tona janë më të avancuara.Dhe stafi ynë teknik ka qenë në paketimin e produkteve për shumë vite. Është fituar besimi për të zgjidhur vështirësitë që mund të ketë.

 • Prodhim profesional

  Prodhim profesional

  Fabrika ndodhet në qytetin Shenzhen Guangdong prorince, një nga zhvillimet më të shpejta në Kinë me zinxhirin e furnizimit me integritet.

 • Përvojë e plotë

  Përvojë e plotë

  Ne kemi qenë në industrinë e paketimit për më shumë se dhjetë vjet. ne kemi shumë përvojë në prodhimin e të gjitha llojeve të qeseve plastike. Produktet tona janë përhapur në të gjithë botën.